Nestle оголосила про примусовий викуп акцій кондитерської фабрики «Світоч»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На сьогоднішній день корпорації Nestle належить 461,8 тис. простих іменних акцій фабрики “Світоч”, що становить 96,9% від їх загальної кількості, повідомляє УНІАН.

Один із найбільших виробників продуктів харчування у світі – швейцарська корпорація Nestle, що володіє контрольним пакетом акцій львівської кондитерської фабрики “Світоч”, оголосила про примусовий викуп залишків акцій фабрики за ціною 3,9 тис. грн за акцію.

Про це йдеться в повідомленні компанії “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

У повідомленні сказано, що компанія отримала від домінуючого власника контрольного пакету акцій Nestle S. A. публічну безвідкличну вимогу про придбання акцій у всіх власників акцій.

Крім того, зазначається, що ціна акцій визначена консалтинговим агентством “БДО Консалтинг” і становить 3,9 тис. грн.

Відзначається, що на сьогоднішній день корпорації Nestle належить 461,8 тис. простих іменних акцій львівської кондитерської фабрики “Світоч”, що становить 96,9% від їх загальної кількості.

Довідка:

Nestlé SA — швейцарська компанія, найбільший у світі виробник харчових продуктів, зі штаб-квартирою у місті Веве, Швейцарія. Компанія посідає 64 місце у Fortune Global 500 згідно з рейтингом найбільших компаній світу за 2017 рік.

Nestlé належать 448 фабрик і промислових підприємств у більш ніж 83 країнах світу. У Групі компаній працюють понад 280 тисяч чоловік. Асортимент Nestlé постійно розширюється і на сьогоднішній день налічує близько 8,5 тисяч всесвітньо відомих торгових марок.

У 1998 році Nestlé купує контрольний пакет акцій Львівської кондитерської фабрики «Світоч». З цього моменту бізнес Nestlé в Україні переходить на новий рівень — компанія розпочинає виробничу діяльність.

На початок 2015 року — сучасне високотехнологічне, науково містке підприємство, що розвивається. Діють лінії з виробництва вафель, шоколадних плиток та цукерок, принципово нове автоматизоване виробництво з підготовки шоколадних мас.

У травні 2003 року Nestlé офіційно з’явилося в Україні, зареєструвавшись як ТОВ Нестле Україна.

Сьогодні в компанії Nestlé в Україні працює близько 5000 чоловік.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що львівську кондитерську фабрику «Ярич» купує Horizon Capital.

Share.