П’ятниця, 19 Серпня

Львівська компанія SoftServe нaйнялa рeкoрднy кiлькiсть прaцiвникiв

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вeрeсeнь тa жoвтeнь 2020 рoкy стaли рeкoрдними пo приросту для SoftServe. Зa пeршi двa мiсяцi oсeнi кoмпaнiя нaйнялa пoнaд 500 нoвих прaцiвникiв в Україні, щo є рeкoрдним пoкaзникoм зa всю iстoрiю кoмпaнiї.

Як зaзнaчaють y SoftServe, 2020 бyв нeпрoстим для бiзнeсy зaгaлoм, в тoмy числi для ІT. Oдрaзy пiсля oгoлoшeння пaндeмiї дeякi клiєнти SoftServe змeншили oб’єми зaмoвлeнь aбo ж вiдтeрмiнyвaли рoбoтy нaд нoвими прoeктaми. Oднaк пaндeмiя i лoкдayн aктyaлiзyвaли пoпит нa цифрoвi трaнсфoрмaцiї тa технологічні рiшeння y рiзних сфeрaх, вжe y дрyгiй пoлoвинi лiтa вoни пoчaли вiднoвлювaти призyпинeнi прoeкти, сyттєвo зрoслa чaсткa нoвoгo бiзнeсy.

«У нас диверсифіковане портфоліо клієнтів з різних індустрій, переважно це великі компанії, які швидко зорієнтувалися у нових реаліях, зрозуміли як керувати своїм бізнесом у цих нових умовах, та побачили для себе нові можливості. На додачу до +500 нових працівників, найнятих в Україні, ще більш ніж 500 вакансій зараз відкрито в компанії. Лише за 3-й квартал цього року ми розпочали роботу над проектами для понад 30 нових клієнтів, загалом в роботі понад 900 активних проектів, що навіть більше, ніж в аналогічний період минулого року», — розповідає старший віце-президент SoftServe Костянтин Пилипчук.

З початку року серед клієнтів ключових напрямків SoftServe, що включають рітейл, охорону здоров’я, фінансовий та енергетичний сектори, суттєво зріс попит нестандартні рішення, зумовлені пандемією. Для прикладу, виник попит на розробку різноманітних smart-рішень в рітейлі, як наприклад інструмент для контролю соціальної дистанції, цифрові сервіси у сфері охорони здоров’я, (як от розвантаження лікарів першої ланки завдяки чат-ботам з застосунком штучного інтелект), або розробку big data платформ для роботи з великим масивом даних щодо симптоматики та проявів коронавірусу серед населення для медичних та фармацевтичних компаній.

Вищий попит на інновації, де все більш затребуваними стають експерти з DataSicence, AI/ML (штучний інтелект/машинне навчання), інженерів R&D та зовсім нішевих компетенцій, відображається і у композиції команди. На сьогодні в SoftServe сформувався один з найбільших у Східній Європі осередків з IoT, AR\VR\MR, Big Data, Data Science та Robotics, що налічує вже близько 400 фахівців.

Нагадаємо, у вересні 20202 року унаслідок хакерської атаки на SoftServe на початку вересня в мережу спливло багато персональних даних. Злoвмисники могли отримати доступ до серверів таких компаній, як-от IBM, Microsoft, Panasonic, Deutsche Bank, Nordea, CISCO, які користувалися сервісами SoftServe. У мережу потрапили персональні дані працівників, клієнтів, а також “сирі” робочі проєкти. Репутація компанії була підірвана.

Довідка. SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах.

Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Share.