Вівторок, 22 Липня

На Сихові на базі школи планують збудувати арену для занять з зимових видів спорту

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На базі школи №84, що на вул. Зубрівська, 30, планують збудувати тимчасову льодову арену. Проєкт передбачає створення сучасного тренувального майданчика для занять хокеєм, фігурним катанням та парахокеєм. Ініціативу реалізують за позабюджетні кошти, інформує Сихів.Медіа.

За словами ініціаторів, арена матиме розміри 61 на 48 метрів — це повноцінний майданчик із роздягальнями, душовими, мінімальними трибунами та безбар’єрним доступом для людей з інвалідністю. Накриватиме арену тимчасова покрівля, яка захищатиме лід від опадів і допомагатиме підтримувати температуру.

“У Львові історично не було культури зимових видів спорту — навіть за радянських часів ми не мали жодної льодової арени. Тепер маємо ветеранську хокейну команду, за ініціативи Романа Гапачило, яка змушена тренуватися на комерційних ковзанках або їздити до Новояворівська. Це великі витрати, тому ми вирішили реалізувати власний проєкт у Львові”, – розповідає директор офісу спорту ЛМР Антон Нікулін.

Об’єкт зведуть на території школи №84, яка за стратегією розвитку освіти має стати базою для старших класів. Першу чергу — основу з морозильним обладнанням — планують реалізувати найближчим часом, кошти на неї вже зібрані. Наступний етап — спорудження накриття.

Також розглядається ідея зведення волейбольного комплексу на іншій ділянці у районі.

“На сьогодні у нас є київський інвестор, який хоче збудувати тимчасову споруду — великий волейбольний комплекс. Зараз ведемо перемовини і, можливо, у нас з’явиться на Сихові ще один такий знаковий проєкт”, – поділився Нікулін.

Сихів обрали не випадково — це найбільший за чисельністю населення район Львова, який при цьому має недостатню спортивну інфраструктуру. Паралельно на території школи оновлюють футбольне поле.

“Зараз складно, бо і війна, і пріоритети трошки інші, але треба не забувати, що в нас є діти, які ростуть, і їм треба давати можливості для того, щоб вони розвивалися, а не поставити їхнє життя на паузу”, – підсумував директору офісу спорту.