Понеділок, 2 Серпня

Без гострих кутів: як виглядає інтер’єр української еко-хати, купленої за 1000 доларів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Одесит Дмитро Львов придбав стару хату в селі на Поділлі і зробив з неї місце для відпочинку. Сюди приїжджають люди, які хочуть відчути сільське життя на смак: це виявляється цікаво і непросто водночас.

Господар незвичної оселі Дмитро Львов купив її, щоб утекти від надшвидкого темпу міського життя, повідомляє Ukrainer.

До екохати приїжджають, щоб пожити в незвичному інтер’єрі / Фото Ukrainer

Раніше він мешкав в Одесі та був кінооператором. Після однієї зі зйомок хлопця запросили в гості до села Концеба, що на Східному Поділлі. І той вирішив втекти сюди від метушні великого міста.

Недовго думаючи, Дмитро продав свою камеру й придбав ділянку. У той час 70 соток землі в селі коштували близько 1000 доларів.

Ремонт в хаті робив сам, використавши для цього усього кількасот доларів. Власноруч придумав стиль, у якому зроблено все в приміщенні.

Господар придумав і втілив усе в будиночку власноруч / Фото Ukrainer

Округлізм

Власник екохати вирішив прибрати всі гострі кути в приміщенні. Хата була старою, тому спершу зробили капітальний ремонт – на це пішло близько двох місяців.

Згодом ще понад чотири місяці автор та його товариш “приручали” глину та оздоблювали хату зсередини. Це був їх перший досвід такої роботи.

Дмитро називає стиль свого будиночка “неоукраїнським провансом”. В будинку досить багато різних елементів декору, що роблять його автентичним і затишним.

Основний матеріал, з якого зроблено декор – глина / Фото Ukrainer

Ремонт екобудиночка обійшовся близько 200 доларів – стільки коштували витратні матеріали.

Автор ідеї стверджує, що це чудовий будинок для усамітнення, він дарує спокій після міської метушні. Чимало гостей приїжджають сюди і залишаються надовго.

Стиль інтер’єру задають дрібниці: в’язані килимки, старовинна скриня-ліжко, округлі шибки в вікнах.

Власник дому і його товариш планують в майбутньому побудувати баню, альтанку, будиночок на дереві, а ще – створити парк вело- й мототехніки.

Share.