П’ятниця, 19 Квітня

Україна посіла третє місце в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна посіла третє місце в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону в Антхольці та здобули першу медаль на світовій першості, інформує Трибуна.

За Україну пробігли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Підгрушна і Віта Семеренко.

Меркушина використовувала два додаткові патрони передала естафету 7-й з відставанням в 37 секунд.

Джима також двічі використовувала додаткові патрони і закінчила свій етап 6-й з відставанням в 1 хвилину і 14 секунд.

Семеренко з трьома перезарядками передала естафету 8-й з відставанням в 54 секунди.

Підгрушна використала один додатковий патрон і взяла бронзу в боротьбі в фінішному створі.

Перше місце зайняла Норвегія з результатом 1:07.05.8 (1+9), друге – Німеччина – 10,7 (0+8), третє – Україна 18,4 (0+9).

4. Чехія – 31,1 (0+10)

5. Швеція 44,9 (1+11).

На чемпіонаті світу з біатлону в Антхольці збірна Франції виграла чоловічу естафету, Україна фінішувала 12-ю.