П’ятниця, 26 Квітня

У Львові та в області можна скористатись безкоштовною онлайн-консультацією лікарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині та в обласному центрі Львові лікарі-волонтери згрупувались й запровадили механізм надання медичних консультації жителям в режимі онлайн, аби мінімізувати фізичні походу мешканців до медичних установ у зв’язку з карантином. Будучи у себе вдома, львів’яни мають нагоду отримати консультацію без жодної плати від кваліфікованих спеціалістів. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Щоб отримати олнайн-консультацію, необхідно написати СМС-повідомлення у месенджері Viber за телефоном 068-016-0016, після чого погодити час консультації з адміністратором. Цю послугу може отримати будь-хто, хто потребує поради медика.

А для того, аби долучитись до лав волонтерів-медиків, необхідно звернутись до співзасновниці медичного центру Олі Фокаф, погодити розклад і кількість годин, які ви готові приділити щодня для консультацій пацієнта.

«Навантаження на лікарів велике, люди прислухаються до себе зараз все уважніше. Але далеко не усім необхідно вирушати до закладів охорони здоров’я, маючи скарги чи підозри на ті чи інші недуги. Залишатися вдома, зберігати спокій та поспілкуватися з фаховим лікарем — це те, що є найдієвішим у час карантину (звісно, якщо у вас немає гострих симптомів і ви не потребуєте невідкладної допомоги). Ми об’єднали команду медичного центру „Пліч-О-Пліч“ та лікарів-волонтерів, аби під час карантину безкоштовно консультувати пацієнтів онлайн — шляхом чітких порад і рекомендацій», — розповідає Ольга Фокаф, лікарка-педіатр, співзасновниця «Пліч-О-Пліч».

Близько 20 лікарів на волонтерських засадах вже встигли долучилися до цієї корисної ініціативи. Там ви зможете проконсультуватись у сімейного лікаря, хірурга, терапевта, невролога, кардіолога, офтальмолога, психіатра, кардіолога, педіатра, травматолога, лікаря невідкладних станів.

«Наші цілі дуже прості: знижувати навантаження на медичні заклади, зменшувати кількість фізичних контактів, протидіяти паніці серед населення через поширення достовірної інформації та, зрештою, підвищити ймовірність візиту до лікаря тим, хто дійсно цього потребуватиме. Хочу наголосити: ми не ставимо діагнози. Лише даємо рекомендації та поради, що краще зробити при тих чи інших скаргах», — додає Ольга Фокаф.