У Львові прийняли рішення щодо призупинення роботи всіх кінотеатрів міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський штаб із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові прийняв рішення, в якому звертається до всіх кінотеатрів Львова з прохання призупинити діяльність на час карантину.

«Міські установи ми можемо легко закрити, але з приватними складніше. Потрібно розробити чітке рішення, яке буде стосуватись всіх кінотеатрів Львова», — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Відтак сьогодні було прийняте рішення штабу оперативного реагування про припинення показу фільмів у всіх кінотеатрах міста на час карантину.

Також Андрій Москаленко звернув увагу на роботу супермаркетів. Члени штабу запропонували транслювати у магазинах аудіоролики про безпеку в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції.

Окрім цього Мерія тимчасово відмінила особистий прийом мешканців. Водночас, працівникам щодня вимірюватимуть температуру тіла.

На період карантину також призупинено діяльність Центрів денного дозвілля для літніх людей.

У зв’язку з карантином МолоДвіжЦентр. Львів також обмежує кількість відвідувачів до 40 людей. Відкритий до відвідування залишається перший поверх та подіумна, тобто працюватиме лише коворкінг зона.

Із 13 березня також закривають вежу Ратуші, аби запобігти скупченню великої кількості людей у одному місці.

Нагадаємо, вчора міська комісія з питань ТЕБ і НС під час позапланового засідання ухвалила призупинити навчання у школах, дитячих садочках та закладах позашкілля з 12 березня до 3 квітня. Також прийнято рішення призупинити проведення культурних та спортивних заходів, обмежити масові заходи (>200 осіб), не допускати осіб із підвищеною температурою тіла, посилити дезінфекцію в установах, організаціях, на підприємствах та в торговельно-розважальних центрах тощо. Більше інформації про обмежувальні заходи — за посиланням.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР