Старий літак української реєстрації переробили на сувеніри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Старий борт Airbus A330-200 з українською реєстрацією переробили на брелоки. Це був єдиний широкофюзеляжний літак в Україні.

Як зазначається, німецька компанія Aviationtag з Кельну виготовила 2500 сувенірних виробів з обшивки авіалайнера Airbus A330-200 компанії Windrose, що раніше літав з українською реєстрацією UR-WRQ. Літак було виготовлено у 1999 році.

Замовити можна два види брелків – помаранчевого і блакитного кольорів. На одному боці зображено логотип авіакомпанії, силует A330, його остання реєстрація і порядковий номер виробу. На зворотному буде викарбувано інформацію про те, як можна знайти його власника в разі втрати.

Продаватимуть брелоки за 27,95 євро. Окрім того, ще доведеться заплатити до 14,95 євро за доставку з Німеччини, в залежності від вибору звичайної або експрес-пошти.

«Роза Вітрів» отримала цей Airbus у 2013 році. Це був єдиний широкофюзеляжний літак (тобто такий, що має два проходи між кріслами у салоні – ред.) в Україні.

У 2014 році авіаперевізник планував закупити й інші літаки моделі A330-200, щоб виконувати далекомагістральні рейси. Однак через початок війни, анексію Криму та економічну кризу від цих планів у компанії відмовились.

У листопаді 2016 року цей борт виконував далекомагістральні рейси на замовлення МАУ. Співпраця авіаперевізників тривала декілька місяців. Після чого у 2017 році «Роза Вітрів» повернула літак лізингодавцю, який помістив його на зберігання та зрештою утилізував.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР