США заявили, що налаштовані на майбутній вступ України до НАТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сполучені Штати Америки заявили, що налаштовані на майбутній вступ України та Грузії до НАТО. Про це заявила представниця США в Альянсі Кей Бейлі Гатчісон під час відеопресконференції.

Зокрема вона розповідала журналістам, що означає вступ Північної Македонії до НАТО для таких країн-аспірантів як Грузія, Україна та Боснія і Герцеговина.

“Ми налаштовані, щоб усі ці країни стали членами НАТО”, – заявила дипломатка. Вона додала, що постійні представники країн-членів Альянсу відвідували Грузію й Україну. За словами амбасадорки, в НАТО хочуть, щоб втілення реформ в Україні і Грузії продовжувалося надалі, а також, щоб відбулося відновлення контролю над окупованими Росією частинами їхніх суверенних територій.

До того ж, США налаштовані допомагати Грузії й Україні продовжувати відповідати на російську агресію, під час якої захопили їхні території.

“Я вірю, що міністри закордонних справ схвалять пакет, який продовжить нарощувати нашу підтримку і допомогу для Грузії та України”, – підсумувала дипломат.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР