П’ятниця, 19 Квітня

Скандал із братом Єрмака розгорівся з новою силою: в мережу злили ще одне відео

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У мережі з’явилося нове відео з особою, схожою на Дениса Єрмака – брата глави Офісу президента Андрія Єрмака, – яка нібито домовляється зі співрозмовником про корупційну схему. Роликом поділилася Facebook-спільнота “ЄвроМайдан”.

Зазначимо, що другого співрозмовника, який був автором зйомки, на кадрах не видно. Запис вівся на вулиці.

Чоловіки говорили про “розпил” грошей на схемі в порту. На відео звучали суми в $20 тис. – за організацію зустрічі та $620 тис. – за візит на порт. Згадується громадська організація “Українське бюро національного розвитку”, через яку нібито проводилася легалезація.

Підкреслимо – справжність відео не встановлена.

"$20 тис за організацію зустрічі, $620 тис за заходження на порт."

"$20 тис за організацію зустрічі, $620 тис за заходження на порт." Подивіться як наближені до Зеленського торгують посадами, як працює правильний "Lift", який реально працює, як продають зустрічі з потрібними людьми і потім все це легалізують через «неприбуткову» громадську організацію Українське Бюро Національного Розвитку (ЄРДПОУ 43263963). На сайті організації вказано, що вона веде свою діяльність, ґрунтуючись на завданнях, викладених в Указі Президента України №837 від 08.11.2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та Зміцнення держави». Однак указ президента за листопад, а організацію Єрмак створив у жовтні.

Gepostet von ЄвроМайдан – EuroMaydan am Sonntag, 29. März 2020

Напередодні народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував серію відео, які нібито свідчать про причетність до корупції Дениса Єрмака.

Сам глава ОП Андрій Єрмак заявив, що подав заяви в СБУ і ДБР за фактом поширення відео. Він звинуватив Лероса в наклепі.

Повідомляється, що бюро відреагувало на заяву Єрмака і відкрило справу відразу за чотирма статтями Кримінального кодексу:

– ч. 2 ст. 190 – шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб,

– ч. 2 ст. 344 – втручання у діяльність державного діяча, вчинене особою з використанням свого службового становища,

– ч. 2 ст. 328 – розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки,

– ч. 1 ст. 364 – перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.