Польща, як і Львівщина в Україні, закрила всі ліси й національні парки від людей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Польщі керівництво Державного лісового господарства «Lasy Państwowe» на вимогу прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького впровадило у п’ятницю заборону на вхід до лісів і національних парків Польщі, передає Польське радіо.

За словами представниці Держлісгоспу Анни Маліновської, попри прохання і заклики лісників, багато людей не дотримувалися правил карантину.

«Останнім часом у лісах і в національних парках збиралося багато людей, були походи і пікніки. Упродовж найближчого тижня погода заохочуватиме до таких мандрівок, тому заради спільної безпеки ліси і національні парки були замкнені», – пояснила Анна Маліновська.

Ліси будуть замкненими від людей до 11 квітня, а національні парки – доки це рішення не буде скасовано.

1 квітня у Польщі безтерміново були замкнені парки, бульвари і пляжі. Окрім цього, були введені обмеження щодо виходу на вулицю неповнолітньої молоді без супроводу дорослих.

Нагадаємо, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства на час карантину повністю заборонило мешканцям відвідувати ліси та торфовища з 4 квітня.

«Для дотримання карантинних обмежень та для недопущення виникнення пожеж в екосистемах області Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та державними лісогосподарськими підприємствами ухвалено рішення заборонити відвідування населенням лісових масивів, зон відпочинку на території держлісфонду, торфовищ, в’їзду до них транспортних засобів з 4 квітня», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР