На Львівщині двом дітям-сиротам вручили право власності на квартиру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час свята Першого дзвоника у Стрілківській середній загальноосвітній школі Старосамбірського району двом дітям-сиротам 2001 та 2003 року народження вручено право власності на квартиру придбану в межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки. Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації, передає Zunr.

Загальна вартість квартири 441,0 тис. грн. Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 262,6 тис. грн. та 176,4 тис. грн. відповідно. Загальна площа квартири – 46,3 кв.м., складається з однієї кімнати житловою площею 20,8 кв.м., кухні – 18,4 кв.м., ванної кімнати, сполученої з вбиральнею – 3,9 кв.м., коридору – 3,2 кв.м.

Квартира обладнана водопроводом (холодне водопостачання), каналізацією, газопостачанням, опаленням (індивідуальний двоконтурний котел), електроосвітленням, радіотрансляційною мережею, кабельним телебаченням. Матеріал зовнішніх стін – цегла, матеріал перекриття – залізобетонні панелі, вікна металопластикові, опалення індивідуальне.

Слід зазначити, що сестри навчаються в Стрілківській ЗСШ, Старосамбірського району, проживають в сім’ї піклувальника, власного житла не мають, є користувачами житла та майна опікуна.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР