На Львівщині ракета влучила у приватне подвір’я через застарілість боєприпасу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Подія сталася поблизу Яворівського полігону у селищі Старичі. На щастя, боєприпас не розірвався. Жертв та постраждалих немає.

Міністр оборони Андрій Таран стверджує, що причиною падіння зенітної ракети на подвір’я приватної садиби на Львівщині 2 квітня стала застарілість та несправність боєприпасу. Про це йдеться на сайті Міноборони.

«Під час планових заходів з бойової підготовки бригади проводилися пуски зенітних керованих ракет (ЗРК). Одна з таких ракет впала у двір. Ніхто не постраждав, жодних руйнувань не відбулося», – сказав міністр.

Керівник оборонного відомства зазначив, що за попередніми результатами розслідування, найбільш вірогідною причиною цього інциденту стала технічна несправність ракети, виробленої ще у 1985 році.

Міністр уточнив, що минулого року ракета була перевірена та визнана придатною для використання, але далася взнаки застарілість бортової апаратури.

За його словами, він призупинив стрільби ЗРК до завершення розслідування та проведення додаткової експертизи усіх ракет даної серії.

Нагадаємо, 2 квітня у Львівській області поблизу військового полігону на територію приватного будинку впав снаряд, але не розірвався.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР