П’ятниця, 19 Квітня

Львівські «Кажани» виграли Суперкубок України з волейболу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» додав до своєї музейної скарбнички черговий трофей та титул – команда стала володарем Суперкубка України. Про це повідомляє Zaxid.net.

Протистояли львів’янам волейболісти з хмельницького «Новатора». Останні в минулому сезоні фінішували третіми, у той час як «Кажани» здобули і Кубок України, і чемпіонський титул. Однак через те, що срібний призер попередньої першості харківський «Локомотив» знявся зі змагань, у матчі за Суперкубок виступив саме «Новатор».

До слова, саме «Кажани» з «Новатором» можуть зіграти в 1/16 Кубку виклику ЄКВ. Однак для цього їм слід спочатку обіграти своїх суперників в 1/32 фіналу – «Кажанам» швейцарську «Лозанну», а «Новатору шведський клуб «Фйорде». Перші матчі відбудуться 6-8 листопада, матчі-відповіді 13-15 листопада. Варто додати, що у випадку успішного подолання 1/32 фіналу, українські клуби зіграють між собою на стадії 1/16 фіналу 27-29 листопада та 4-6 грудня.

Поки ж перший матч між «Кажанами» та «Новатором» відзначився запеклою боротьбою. Для визначення переможця довелося зіграти усі п’ять партій. Першу з них «Кажани» програли. Але після того зуміли виграти дві наступні. Найбільш напруженою вийшла четверта партія, яку собі в актив заніс «Новатор». Однак для цього їм довелося набрати аж 30 очок. Та сил на п’яту партію у хмельничан не вистачило, і трофей їде до Львова.

Барком-Кажани – Новатор 3:2 (19:25, 25:16, 25:18, 28:30, 15:11)

Варто додати, що це другий Суперкубок України, який виграли «Барком-Кажани». перший трофей вони завоювали у 2016 році.