Ганна Новосад заявила, що не зможе утримувати свою дитину на зарплату 36 000 гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Зарплати міністра достатньо лише на самостійне життя, але коли хочеться мати хоч одну дитину дитину, то коштів на її утримання бракуватиме, зазначила міністр освіти Ганна Новосад

Вона сказала, що зарплатні в 36 тисяч гривень не вистачить, щоб заощадити на майбутнє або утримувати дитину.

“Зараз моя зарплата на руки в середньому становить 36 тисяч гривень – це на 10 тисяч гривень менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно”, – сказала міністр.

“Якщо ви мене спитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то, безперечно, цього не вистачить. І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких. Із своєї зарплати я багато витрачаю на поточні видатки на роботі на речі, які потрібні на утримання офісу”.

“Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене – я мушу сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплатню, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”, – наголосила міністр.

Раніше глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що “оклади міністрів в 16 тисяч гривень – це неповага до нашої держави”.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР