П’ятниця, 26 Квітня

Франція рoзгрoмила збірну України у товариському матчі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Діючі чемпіони світу та Україна зійшлися у товариській зустрічі на стадіоні “Стад де Франс”. Збірна України пропустила за матч 7 голів у спарингу проти національної команди Франції, забивши лише 1. Резерв Шевченка зазнав найбільшої поразки в історії збірної.

У грі з Францією українська команда не змогла розраховувати на аж чотирнадцять гравців (80% основного складу), які вибули з гри через трaвми та інфікування коронавірусною інфекцією. У результаті це все спричинило такий рахунок гри для синьо-жовтих.

На 9-й хвилині Едуардо Камавінга відкрив рахунок, зігравши на добиванні. Олів’є Жиру дальнім ударом на 24-й хвилині подвоїв рахунок. Через 10 хвилин Жиру оформив дубль, добивши м’яч головою після того, як Бущан відбив його перед собою.

Віталій Миколенко на 39-й хвилині головою відправив м’яч у власні ворота після подачі з кутового – автогол. Вийшовши на заміну Віктор Циганков на 52-й хвилині дальнім ударом скоротив відставання в рахунку.

Корантен Толіссо на 64-й хвилині ударом з-за меж штрафного відновив розрив у рахунку в 4 голи. Кіліан Мбаппе на 82-й хвилині зробив рахунок 6:1. Він вийшов на заміну під час перерви. На 89-й хвилині Антуан Грізманн забив 7-й гол французької команди.

Екс-півзахисник збірної України Євген Левченко прокоментував поразку національної команди:

«В цілому у мене немає претензій до футболістів, які грали проти Франції. Так, 7:1. Так, був мандраж, помилки і різниця в класі. Але плюс – намагалися грати, молодь отримала колосальний досвід. Сподіваюся, тренерський штаб зробить акцент на позитивних моментах », – написав Левченко в Twitter.

Раніше українці програвали максимум в 4 м’ячі:

• 6 вересня 2020 року. Ліга націй. Іспанія – Україна – 4:0
  • 6 вересня 2011 року. Товариський матч. Чехія – Україна – 4:0
  • 14 червня 2006 року. ЧС-2006. Іспанія – Україна – 4:0
  • 25 березня 1995 року. Кваліфікація Євро-1996. Хорватія – Україна – 4:0

Вже у п`ятницю 10 жовтня збірна України проведе матч Ліги Націй проти Німеччини.