Неділя, Вересень 15

Гарвард на дому. Prometheus запускає онлайн-курси американських університетів українською мовою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Українська освітня платформа Prometheus запускає переклад безкоштовних онлайн-курсів кількох американських вишів українською мовою, – пише Костянтин Ценцура на NV.ua.

Платформа масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus отримала дозвіл на дублювання українською мовою чотирьох онлайн-курсів для вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.

В прес-релізі вказано, що “замість застарілих лекцій з 1990 років вчителі отримають доступ до результатів передових досліджень та методик викладання найпрестижніших світових університетів”.

 

Сертифікати про проходження курсів можуть бути зараховані державою як підвищення кваліфікації після того, як новий закон Про освіту набуде чинності.

“Зі сторони вчителів на це є величезний попит. Лише на старих україномовних курсах для викладачів у нас є більше 100 тис. зареєстрованих. Ми очікуємо новий рекорд після дублювання онлайн-курсів американських університетів українською мовою”

– розповів НВ засновник освітньої платформи Prometheus Іван Примаченко.

Онлайн-курси Педагогічного інституту Колумбійського університету “Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?”, Массачусетського технологічного інституту “Дизайн-мислення в школі”, “Впровадження інновацій в школах” та університету Квінсленду “Глибинне навчання через трансформаційну педагогіку” вже доступні за цим посиланням.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР