П’ятниця, 19 Квітня

Десять порад та способів як заощадити під час подорожі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ти не уявляєш свого життя без нових подорожей і хочеш зекномини? Хочеш отримати масу задоволення і в той час бюджетно. Це можливо!

Не варто чекати «кращих» часів, можливо подорожувати планувати подорожі тоді, коли цього бажає душа, коли хочеться нових вражень! Під час навчання, коли ти студент, варто почати відкривати нові горизонти і бачити наш прекрасний світ! Адже ти спраглий до нових вражень і водночас тобі не потрібні супер комфортні умови. Тому лови 10 способів зекономити під час подорожі.

Плануй свою подорож завчасно

Звичайно, спонтанні подорожі – це добре, але роз планова подорож з придбаними заздалегідь квитками – основа економії! Наприклад, лоукостери «Wizz Air» та «Ryanair», пропонують дешевші квитки за декілька місяців, а то й за пів року. А якщо планувати поїздку за рік, то з недорогими квитками у допомозі стане українська компанія «МАУ». У них, квиток до Нью-Йорку може коштувати втричі дешевше, а до Дубаю обійдеться менше ніж за 40 євро!

Використовуй різні типи транспорту й комбінуй їх

Тут в пригоді стане старий добрий «BlaBlaCar». Якщо ти маєш у кармані декілька цікавих розповідей з попередніх пригод і хочеш ними поділитися, тоді тобі на цей сервіс. Нажаль, програма не працює у всіх країнах Європи, але Україною матимеш безліч можливостей за доступною ціною. Під час подорожей Європою в нагоді стану дешеві та комфортні автобуси фірм «Onnibus» або «FlixBus» з розетками, вбиральнями і зручними сидіннями в середині. Не варто забувати про класичний автостоп, який поширений в країнах Європи. Адже це крута можливість дізнатися про країну чи міста від місцевих жителів, які не тільки підвезуть, а й дадуть низку порад де побувати та що спробувати.

Рюкзак – твій друг!

Саме під час подорожей літаком, він вважатиметься ручною поклажею, за яку не потрібні нічого додатково сплачувати. Покласти до нього потрібно лише необхідні речі. Під час подорожі обов’язково прийдеться багато ходити, так як громадський транспорт може виявитися дорогим.

Спілкування з місцевими – запорука чудової подорожі та відкриття міста з різних сторін.
Не варто соромитися розпитувати про місто у самих його жителів. Хто як не вони підкажуть де смачніше та дешевше поїсти, які пам’ятки, музеї та парки краще відвідати.

Планувати ночівлю заздалегідь

Саме на проживання йде більшість вашого бюджету. Не потрібно відразу думати про ночівлю на вулиці чи вокзалі, є поширені сервіси з дешевим житло. Може зареєструватися на «Booking.com», де знайдеш дешевий костел, або на ж квартиру на «Airbnb», а також ознайомитися там з відгуками та умовами проживання. У Європі також поширений супербюджетний «Couchsurfing», лише варто створити профіль зі своїм фото та гарним текстом запиту і в тебе з’явиться можливість не тільки зекономити, а й весело провести час з новими знайомими.

Спробуй free walking tour

Майже в кожному місті волонтери влаштовують безкоштовні пішохідні екскурсії для всіх охочих. На яких не будуть розповідати нецікаві історичні факти з Вікіпедії чи туристичних сайтів, а навпаки, вогни розкриють місто з іншої сторони через місцеві легенди, цікаві історії від старожилів. Такі екскурсії можна знайти на фейсбук чи сайтах.

Візьми пляшку для води

Вона обов’язково стане в пригоді, адже в центрі міста ціна на воду досить дорога. Особливо, у більшості європейських країнах вода з крана придатна до пиття. Якщо ж ні, у місцевих кафе чи ресторанах майже ніколи не відмовлять у тому, щоб налити до воду в пляшку.

Візьми сніданок із собою в подорож

Взята з собою вівсянка, кава та горішки завжди стануть в пригоді. Адже, це зекономить час при пошуку бюджетного сніданку по кафе та ресторанах. Проте, якщо дуже хочеться поїсти чогось колоритного та місцевого, то керуйся правило «Чим далі від центру – тим дешевше». Дане правило працює не тільки з харчуванням!.

Тримай гроші на картці

У більшості містах та країнах майже в усіх закладах можна розраховувати картко. Це захистить тебе від грабіжників та зекономить час на пошуки банкоматів. За кордоном, надавай перевагу карті і оплачуй нею місцевою валютою, що уникнути подвійної конвертації. А от сама готівка стане в пригоді, тільки при покупці сувенірів та магнітиків.

Проте, найголовніша порада: не боятися! Подорожі вже не такі дорогі, як може здаватися. Тому вибирай найдешевший квиток на потрібний рейс, поклади сніданок та пляшечку з водою до рюкзака, хутчіш надівай його і вперед до нових пригод та вражень!