У Польщі оголосили про створення перших у світі ліків від COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фармацевтична компанія з польського Любліна оголосила про створення перших у світі ліків від коронавірусу COVID-19. Препарат створено на основі плазми пацієнтів, які одужали. Про це пише Польське радіо.

Як заявили представники компанії Biomed Lublin, ліки містять антитіла, які нейтралізують коронавірус. На сьогоднішній прес-конференції було показано відео про ефективність нового препарату. Стверджується, що ці ліки зупиняють COVID-19 на “дуже високому рівні”.

Завершився процес розливання першої партії препарату, що тепер має пройти клінічні випробування. Раніше ефективність засобу вивчили у лабораторії професора Кшиштофа Пирця з Малопольського центру біотехнологій у Кракові. Тепер випробування будуть проводитися в медичних центрах Любліна, Битома, Білостока і Варшави.

Роботу над створенням ліків тривали від березня. Цілком ймовірно, що за кілька місяців Польща першою у світі отримає ефективний препарат, що «нейтралізує вірус». Спочатку його мають отримати хворі поляки.

Нагадаємо, українська фармкомпанія «Біофарма» закінчила дослідження препарату, який збільшує шанси на одужання від коронавірусної інфекції.

До слова, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що вакцина від COVID-19 з’явиться найближчим часом. За його словами, це займе від 4 до 8 тижнів.

“Я прискорив процес з FDA (Управління США з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, – ред.)… У нас буде вакцина протягом декількох тижнів. Це може бути чотири тижні, може бути вісім тижнів… У нас є багато чудових компаній”, – заявив він.

У той же час Європейська комісія уклала вже другу угоду про закупівлю вакцини від коронавірусу. Контракт дозволить всім країнам-членам Євросоюзу закупити до 300 млн доз вакцини. При цьому вони зможуть надати зарезервовані дози країнам з низьким і середнім рівнем доходу.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР