П’ятниця, 26 Квітня

На Львівщині збудують завод з виробництва біодобавок за півмільярда гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській області запустили будівництво заводу з виробництва кормових білкових біодобавок українсько-нідерландської компанії «Фіднова». Про це повідомляє delo.ua.

“Ми починаємо черговий проект, вартістю майже 500 млн грн спільно з голландцями. Завод з виробництва біодобавок в Буську Львівської області. Приймаємо заявки будівельних компаній на участь в тендері по генеральному підряднику на проект до 13 травня 2019 року. Ті компанії, які пройдуть акредитацію, отримають документацію і візьмуть участь в тендері”, – повідомив підприємець Ігор Лиска.

За його словами, загальна площа забудови складе 11,1 тис. кв. м. Головний виробничий комплекс – 6,7 тис. кв. м, склад готової продукції – 1 000 кв. м, котельня – 900 кв. м, очисні споруди – 2 000 кв. м, біофільтр – 500 кв. м.

Як проінформували місцевому виданню «Буський медіа портал» у Буській РДА, ТОВ «Фіднова» на відкритому земельному аукціоні придбало земельну ділянку, площею 9.07 га, це територія «Райагробуду». А також підприємство біля території купило на аукціоні земельну ділянку.

Нагадаємо, у грудні минулого року в сесійній залі Буської районної ради відбулася зустріч директора ТОВ «Фіднова» Андрія Огородніка із представниками громади щодо будівництва нового переробного заводу.

На території заплановано будівництво переробного заводу, який буде першим на території України. Це буде переробка відходів тваринного виробництва та виготовлення відповідного борошна, корму для собак, котів тощо. Заплановано працевлаштувати понад 100 чоловік.

Під час зустрічі було повідомлено, що інвестор не випадково вибрав Буськ, оскільки місто знаходиться в доступній відстані від м’ясокомбінатів області, які будуть основними постачальниками сировини. Завод власним транспортом буде здійснювати перевезення сировини до Буська, де її відразу будуть переробляти в цілодобовому режимі. Оскільки продукція заводу буде експортуватися у європейські країни, то технологія виробництва повинна бути на найвищому рівні.

На території не заплановано будівництво складу сировини, її не будуть тут зберігати, а відразу переробляти.