П’ятниця, 17 Вересня

Відвідуємо у Львові Домівку врятованих тварин: місце, де лелеки не бояться людей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мало хто знає про унікальне у Львові місце, яке розмістили у парку Знесіння по вулиці Довбуша 24. Тут є так звана «Домівка врятованих тварин» (на сьогодні це вже зоологічний відділ парку), де живуть дикі й свійські звірі і птахи, яких волонтери та зоозахисники врятували і прихистили.

Це чудова нагода зводити туди дітей, аби ті познайомились вживу із світом звірят, почути їхні історії, а також помогти закладу у розвитку. Дорослим також буде надзвичайно цікаво!

Працівники домівки ретельно слідкують, щоб ніхто не годував тварин самостійно, щоб не порушити їх збалансований раціон. Тварини доглянуті. Кожна екскурсію-прогулянка цікава та пізнавальна.

Тут є більше ста тварин. Кролики, кури, гуси, нутрія з ампутованим хвостом, папужки, черепаха, коник, сокіл боривітер, козеня, яке викупили (було лотом на аукціоні, називалося «козеня шашлик»), лисиці, лелеки, декоративні голуби та багато інших.

Віднедавна у них з’явилась маленька козуля.

Багато у домівці є і ручних тварин – морські свинки, хом’яки, фретки, декоративні кролики та навіть один великий кріль Петрик. Активісти прозвали їх “набавлені”, тому що всіх тваринок свого часу власники купували як “іграшку” для своїх дітей, а коли з ними ставало вже “нудно” – їх просто позбувались. До речі, таких звіряток можуть віддати у добрі руки за договором.

У кожного із звірят своя непроста, здебільшого, не дуже щаслива історія.

Фото: photo-lviv.in.ua

Ще один лис Фокс, якого забрали зовсім маленького, він готувався на продаж, але про нього забули, був хворий, весь в хробаках, думали не виживе, але волонтери його витягли.

Козли Борис і Бред Піт, яких викупили з забою. Кузя приїхав з Тернополя, коза Мілка. Борсук Тимофій, який зараз спить. Козуля Бембі, якого викупили на Старосамбірщині, його тримали на прив’язі в ошийнику.

Фото: photo-lviv.in.ua

У лелек в кожного своя історія. Їх тут близько 26! Першим був Кузя, потім Локі та Лакі, чотирьох підкинули в поліетиленових пакетах, Андрійко приїхав з Червонограда.

Окрім рятування та догляду за тваринами працівники домівки розповідають школярам про захист тваринного світу, чому потрібно берегти навколишнє середовище.

Завітати у домівку можна безкоштовно щодня до 20:00. Тож перед походом при можливості захопіть із собою якісь харчі для звірят, а також можна пожертвувати гроші.

Вся актуальна інформація є у них на сторінці Фейсбук Домівка врятованих тварин.

Share.