У Львові пройде “Свято сиру і вина 2020”: програма фестивалю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Здавалося б, що поєднує львів’ян із сиром та вином? Однак сьогодні мало хто знає, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім – на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів’янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів’яни насолоджувались вишуканим італійським, крітським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром.

Вже згодом у Львові відбудеться традиційне щорічне Свято Сиру і Вина 2020. Цьогоріч дійство пройде 23-25 жовтня (з п’ятниці по неділю) на площі перед палацом Потоцьких, що на вул. Коперника, 15.

Гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на якому будуть представлена продукція, як великих виробників та імпортерів, так і місцеві органічні продукти. А ще ви зможете приготувати різноманітні сирні страви самостійно. Окрім постійно діючих атракцій, кожного дня свята гостей чекає особлива вражаюча шоу-програма!

Про споживання сиру та вина тут можна буде дізнатись усе! Знає хтось чи не знає, що таке брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор… І для поважних гурманів, і для людей, у кого лише пробуджується любов до найвишуканіших і, водночас, найдемократичніших продуктів у світі — сиру і вина.

Що ще цікавого?  В перший день (19:00) Олег Скрипка та Le Grand Orchestra представлять концерт-дегустацію. Як це буде – ми і самі не догадуємся. А ще в перший день (з 14:00) ви зможете взяти участь у Великій Давильні Винограду.. топотуни будуть стоять в діжці, наповненій виноградом, та вичавлювати сік, використовуючи лише ноги.

В другий день відбудеться випікання гігантського львівського сирника за давніми рецептами, спільно з рестораторами Львова. Потім частування усіх гостей свята! Наприклад, минулого року тут спекли 100 кілограмовий сирник. Знизу фестивального сирника був тонкий шар тіста, а зверху шоколад. Роздавали смаколик один шматочок в одні руки, аби усім вистачило.

Коли? 23-25 жовтня з 14:00-21:00
Яка вартість? 100 грн – для дорослих (дегустаційний келих – у подарунок). 50 грн – до 18 років