У Львові проведуть фестиваль Faine Misto, щоб зібрати кошти для “Азову”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові з 10 до 12 червня відбуватиметься благодійний фестиваль від організаторів ​​​​​​​Faine Misto. Усі виручені кошти передадуть на потреби полку “Азов”. Про це повідомили організатори.

“Не вистачить жодних слів, щоб висловити нашу вдячність тим, хто захищає нас, але ми робимо те, що вміємо найкраще, аби пришвидшити нашу спільну перемогу”, – йдеться у повідомленні.

Протягом трьох днів на фестивалі зіграють 15 гуртів і артистів. Зокрема, Стас Корольов, Tember Blanche, The Unsleeping, Макс Пташник, Epolets, “Фіолет” та інші.

Триденний квиток або окремий на один день можна придбати на сайті фестивалю. Місце проведення — !FESTrepublic (в укритті).

“Файні Люди, ми не втомлюємося повторювати, що ви — найкраще, що сталося з нами в цьому житті! Лише завдяки кожному з вас нам вдається робити те, що ми зараз робимо! Жодні подвійні стандарти і “палки в колеса” нашого локомотиву від тернопільської влади не здатні перекреслити стосунки фестивалю Faine Misto з Файними Людьми. Разом ми сила”, – додали організатори.

Раніше Рада оборони Тернопільської області не дозволила проводити музичний фестиваль “Файне місто”, який мав відбутись у Тернополі з 13 по 15 травня. Організатори вирішили провести його в онлайн-форматі.

Share.