У Львові проходить унікальна виставка робіт Джані Версаче

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Палаці Потоцьких в рамках ХХ-го сезону Lviv Fashion Week проходить виставка робіт легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче, пише VG Львів.

Експоновані моделі Версаче є частиною приватної колекції бразильського колекціонера та художника Александра Стефані. Раніше колекція була показана на різноманітних івентах в Бразилії, Польщі, в рамках Berlin Fashion Week у Німеччині. В Україні роботи Gianni Versace експонуються вперше.

“Я думаю, що історія моди несправедлива щодо таланту Джанні Версаче і пам’ятає його творчість лише як кліше з надміру сексуального жіночого одягу та яскравих принтів. Натомість я хочу показати набагато глибшу геніальність художника, поділившись своєю колекцією зі світом”, – говорить колекціонер Александр Стефані.

У приватній колекції Стефані налічується більше 500 речей авторства Джанні Версаче, включаючи одяг із найбільш важливих колекцій, який показує найважливіші моменти професійної еволюції дизайнера. Александр упродовж багатьох років вивчав творчість Версаче і колекціонував його роботи, у своїх дослідженнях він зустрічався з багатьма особистими друзями і колегами Джанні та зумів придбати дуже важливі твори – деякі з них сам Джанні віддав друзям, інші були придбані на благодійних аукціонах, які влаштовували знаменитості – це і стало основою збірки.

Сьогодні, 29 жовтня, до 18.00 ще можна побачити унікальну виставку. Вхід: 60 грн. Телефони для довідок: (032) 261-47-33, (032) 297-00-10, (050) 370-54-08.