ТОП-8 найкращих оглядових майданчиків Львова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього разу Ратуші та готелів-ресторанів. Вони, безумовно, чудові, але зараз поговоримо про інші 8 цікавих місць, куди варто піти цього літа і не тільки, а також завести ваших гостей, котрі приїдуть до Львова.


1. Храм Ольги та Єлизавети

Бачили, точно бачили його, якщо хоч раз були у місті і прямували від вокзалу в центр. Кілька років тому тут зробити вихід на вежу костелу. Єдина можливість побачити привокзальний район, площу Кропивницького та Городоцьку зверху. А ще незвичайний ракурс собора св. Юра.

Адреса: площа Кропивницького, 1
Графік роботи: будні дні і субота — з 12:00 до 17:30, у неділю — з 13:30 до 17:30
Ціна: 20 грн


2. Оглядове колесо в Парку культури

Колесо стареньке, але діє і зверху відкривається крута панорама на два центральні парки та, звичайно, вежі середмістя.

Адреса: вул. Стрийська, 28 (вхід у парк – вул. Болгарська, 4)
Графік роботи: середа-неділя — 11:00-20:00
Ціна: 30 грн — дорослий квиток, 20 грн — дитячий


3. Оглядовий майданчик львівської Цитаделі

Зараз на території колишньої фортеці середини ХІХ століття розташовано ресторан-готель. З майданчика за готелем можна поглянути на безліч розкішних вілл та приватних садиб, збудованих відомим архітектурним бюро Юліана Захаревича та Івана Левинського.

Адреса: вул. Грабовського, 11
Графік роботи: щоденно з 10:00 до 18:00
Ціна: безкоштовно


4. Лиса гора чи гора Лева

На Лисій горі у ХІV столітті був розташований другий замок-палац короля Лева. Після його знищення тут довго не було будівель і навіть лісу, за це її і почали називати Лисою. Зараз там стоїть хрест і відкривається неймовірний вид на центр Львова.

Адреса: захід з вул. Опришківської чи з боку парка Знесення
Графік роботи: щоденно та цілодобово
Ціна: безкоштовно


5. Меморіал Небесної Сотні

Меморіал Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Фото: lilymelymuka

Його було відкрито напередодні Дня незалежності у 2019 році на підніжжі Високого Замку.Один із найкращих сучасних меморіалів країни. І крутий оглядовий майданчик на Ратушу та Домініканський собор. Не забудьте вшанувати пам’ять Героїв.

Адреса: вул. Кривоноса
Графік роботи: цілодобово
Ціна: безкоштовно6. Гора Баба Род

Гора Баба Род — це стародавнє львівське «місце сили». Зараз з гори можна помилуватися панорамою іншого старого міста (район Підзамче), тут встановлено пам’ятний хрест та державний прапор, присвячений Дню Незалежності України. Окрім того, місцева табличка вказує, що тут часто проводять святкові обряди очищення — для охочих відновити душевні сили. Загалом, тут тиша. Чути лише як іноді проїжджають поїзди нижче по колії.

Адреса: вул. Старознесенська, 41
Графік: щоденно та цілодобово
Ціна: безкоштовно

7. Верхній оглядовий майданчик Високого замку

© profoto.lviv.ua

Майданчик розташований майданчик у парку «Високий замок» на висоті 413 м над рівнем моря на колишньому місці резиденції Лева Даниловича, сина Данила Галицького. До нього ведуть спіралеподібні металеві та кам’яні сходи з 349-ма сходинками.

Адреса: вул. Замкова
Графік: щоденно та цілодобово
Ціна: безкоштовно

8. Нижній оглядовий майданчик Високого замку

Якщо прогулятися нижньою терасою парку, легко помітити будиночок садівника, ресторан, пам’ятний знак на честь Максима Кривоноса, нижній оглядовий майданчик, який знаходиться по вулиці Високий Замок. Зазвичай тут нелюдяно і тихо.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР