На Площі Ринок відкрився ресторан-музей української музики та фуд-холл з 6 ресторанами на одній локації

На Площі Ринок, на території колишньої кам’яниці Крайзерівської, в тестовому режимі розпочали роботу відразу кілька закладів від команди Дмитра Борисова: фуд-холл GastroFamily Market та «Остання Барикада».

«Це, певно, найбільш масштабні наші проєкти за останній час. І, звісно, ми хочемо закласти в них якомога більше сенсів та цінностей. Під одним дахом співіснують два світи: «Остання Барикада» та GastroFamily Market. Вони абсолютно різні: за настроєм, типом сервісу, бізнес-моделлю. Але обидва ми хочемо створювати і розвивати з максимальною повагою до громади», – розповідає Дмитро Борисов.

Розповідаємо, що саме за заклади відкрилися:

Остання Барикада

Це – ресторан-музей, присвячений українській музиці. Потрапити сюди можна тільки, якщо знаєш пароль.


В колекції артефактів: мікрофон Святослава Вакарчука, гітари Андрія Хливнюка та Жені Галича, костюм Джамали, шолом Onuka та інші цікаві речі. Деякі артефакти можна «приміряти» у доданій реальності за допомогою сучасних технологій.


Всі страви в меню – виключно з українських продуктів.

Весь алкоголь на барі – також український, від крафтового пива і вина до українського абсенту та кальвадосу. Коктейлі також роблять виключно з українських продуктів. Наприклад, фірмовий коктейль ОБ з ялівцевою наливною на джині, бузковим сиропом та абсентом.

Меню:

 • Устриця з малосольним помідором – 49 гривень
 • Форшмак з дунайського оселедця – 129 гривень
 • Смажені телячі мізки зі шпинатним соусом – 129 гривень
 • Вареники з картоплею та гусячою печінкою – 98 гривень
 • Червоний борщ зі сметаною та пампушками – 98 гривень
 • Стейк Рібай (ціна за цілий стейк) – 449 гривень
 • Коктейль ОБ – 169 гривень

Меню: https://oblviv.choiceqr.com/
Instagram: https://www.instagram.com/ostannya.barykada.lviv/

GastroFamily Market

GastroFamily Market – це фуд-хол, який об’єднує 6 різних ресторанів на одній локації.
Ціни – дуже демократичні, від 39 гривень. А замовлення обіцяють видавати дуже швидко – за 300 секунд.


Всі кухні – відкрити, тож гості можуть спостерігати за процесом приготування страв. Біля кожного корнеру – фірмові символи брендів. Наприклад, на Mushlya з рибою та морепродуктами «літає» величезний металевий кит.

Корнери GastroFamily Market

 • Білий Налив. Бар-сидерія. Яблучний сидр – 39 гривень, біле сухе вино – 49 гривень, наливка «смородина на бренді» – 39 гривень, кальвадос – 39 гривень
 • БПШ. Біляш з м’ясом – 45 гривень, пончики з цукровою пудрою – 25 гривень (за порцію з 6 штук), шаурма з куркою – 79 гривень, шаурма з куркою, тигровими креветками та авокадо – 129 гривень
 • DOGS&BURGERS: хот-дог у вершковому бріоші – 69 гривень, чізбургер з котлетою з соковитої яловичини, чеддером, соусами демігляс та BBQ – 69 гривень, Surf&Turf бургер з яловичиною та тигровими креветками – 99 гривень, vega бургер з котлетою з рослинного м’яса – 109 гривень
 • RONIN: спрінг-роли з креветками – 98 гривень, том ям з лососем, тунцем, тигровими креветками та кокосовим молоком – 169 гривень, чверть качки по-пекінськи – 189 гривень, локшина Wok з куркою та тигровими креветками – 169 гривень
 • Шашлики, вино та друзі: хінкалі – 25 гривень, шашлик з курки – 98 гривень, чебурек з бараниною – 79 гривень, плов зі свининою – 119 гривень, люля-кебаб з баранини – 119 гривень.

Меню: https://gfmlviv.choiceqr.com
Instagram: https://www.instagram.com/gfmarket.lviv

Адреса: Площа Ринок, 20