Львівський органний зал відновлює живі концерти: програма

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові дозволили проводити різні заходи та концерти з дотриманням карантинних вимог. Вони повинні працювати за певних умов: не більше половини наповнення, 1 людина на 5 квадратних метрів площі приміщення.

Таким чином після тривалого часу Львівський органний зал відновлює свої прекрасні живі концерти.

22 липня відкрила сезон Олена Марцелюх із органними концертами Баха та Філіпа Гласса, а також шедеврами органної класики. Твори Шопена, Шуберта і Рахманінова 25 липня виконає відомий львівський піаніст Ігор Петрица.

Найцікавіші зразки української класики – твори Кос-Анатольського, Станковича, Губаренка, Шукайло, Людкевича, Якименка – пролунають 9 серпня у камерному звучанні фортепіанного дуету Світлани Позднишевої та Ольги Стрілецької.

Найбільшу частку програми становлять органні концерти талановитих органісток Надії Величко та Олени Мацелюх. У їхньому виконанні прозвучать концерти Баха (22 липня, 5 та 24 серпня); французька органна музика (31 липня та 28 серпня); музика Вагнера (9 серпня) та Вагнера і Ліста (30 липня, 16 та 22 серпня); музика Філіпа Гласса (24 липня); концерт Арво Пярта (20 серпня).

26 липня та 29 серпня твори Баха та Вівальді перенесуть відвідувачів залу в епоху бароко. Закриватимуть літній сезон 30 серпня майстрні піаністки Світлана Позднишева та Ольга Стрілецька із джазовими обробками творів легендарного Мирослава Скорика.

Львівський органний зал (Львівський будинок органної та камерної музики) — концертний зал, в якому відбуваються концерти органної, симфонічної та камерної музики. Тут побудовано один з найбільших органів України.

Концертний зал знаходиться в костелі святої Марії Магдалини (XVII ст.), що розташований по вулиці Бандери, 8.

Share.