Львів’ян запрошують на блошиний ярмарок у дворику Ратуші

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У дворику львівської Ратуші відбудеться блошиний ярмарок «Тлум & Крам». Відвідувачі зможуть придбати цікаві речі для домашнього вжитку. Організатори обіцяють багато гарного посуду, килими, декор, книги, платівки тощо.

Блошиний ярмарок відбудеться у неділю, 9 серпня. Працюватиме з 11:00 до 19:00.

Зазначимо, що зони із гаражним розпродажем одягу під час блошиного ринку у дворику Ратуші не буде. Лише речі домашнього вжитку:

  • посуді, килимах, декорі, книгах, платівках тощо. Серед тих, хто заповнить форму, віддаватимуть перевагу продавцям вінтажу та антикваріату. Окремої зони із гаражним розпродажем одягу під час блошиного ринку не буде.

Для того, аби стати учасником, слід заповнити форму за посилання.

Другу, масштабнішу подію організують у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Тут блошиний ярмарок працюватиме два дні – 29-30 серпня з 12:00 по 19:00. У межах ринку облаштують зони із гаражним розпродажем, апсайкл-брендами, антикваріатом і вінтажем.

Вхід вільний.

Додамо, що на площі Ринок у Львові до кінця літа щосуботи проводитимуть фермерські ярмарки. На покупців чекатимуть з 8:00 до 15:00.

Львів’ян та гостей міста запрошують придбати продукцію фермерів, підтримавши цим місцевого виробника.

До заходу долучились 20 фермерів міста та області. На ярмарку можна придбати натуральні та свіжі сири, молочні продукти, фрукти, овочі, свіжу рибу, салати, зелень тощо.

Share.