Субота, 25 Вересня

Львів’ян запрошують у Парк культури на кіно просто неба

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У львівському Парку культури і відпочинку відкривають безкоштовні кінопокази просто неба. Про це повідомляють на Facebook-сторінці спільноти «Кіно у парку з KredoBank».

Львів’яни зможуть безкоштовно відвідати фільм, який попередньо анонсуватимуть на сторінці спільноти у Facebook.

Фільми транслюватимуть кожної п’ятниці, суботи та неділі о 21:30.

Кінопоказ відбуватиметься на галявині перед головним входом у парк. Фільм для недільного перегляду зможуть обирати самі глядачі. Кіносеанси у Парку культури триватимуть до кінця вересня.

У п’ятницю, 14 червня, відбудеться перегляд кінострічки “Dziewczyna z szafy“.

У фільмі йдеться про братів Томека і Яцека, а також їх сусідку Магду. Кожен з них по-своєму самотній. Наприклад, Томек веде відокремлений спосіб життя через неврологічне захворювання, а Яцек звик контактувати із зовнішнім світом виключно через Інтернет. Але одного разу Яцек вимушений відправитися на ділову зустріч в інше місто. Турбуючись про свого геніального брата, він доручає турботу про нього Магді, не знаючи про те, що їх вимушене спілкування покладе початок близьким і досить цікавим відносинам…

У субота, 15 червня, відбудеться перегляд кінострічки “Серфер душі“.

«Серфер душі» — американський фільм-біографія американської серфінгістки Бетані Гамільтон, знятий американським режисером Шоном Макнамара, світова прем’єра відбулася 8 квітня 2011.
Картина заснована на книзі-біографії Бетані, але творці фільму додатково інтерв’ювали її сім’ю, щоб з’ясувати неопубліковані подробиці історії.

З дитинства Бетані захоплювалася серфінгом, але в 13 років біля північного узбережжя Кауаї на неї напала акула. В результаті атаки дівчина залишилася без лівої руки і ледь не загинула. Але сила волі і справжній характер зробили свою справу — Бетані, незважаючи ні на що, знову стала на дошку і почала брати участь у змаганнях на правах повністю здорового серфера.

Наразі також проводиться голосування за фільм, який транслюватимуть в неділю, 16 червня.

Вхід вільний.

Share.