Вівторок, 28 Вересня

У Львові Олег Сенцов проведе акцію на підтримку політв’язнів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Олег Сенцов у рамках 26-го Форуму видавців у Львові проведе акцію на підтримку політв’язнів Кремля, до якої зможуть долучитися всі охочі.

Про це повідомили під час зустрічі із організаторами Книжкового Форуму.

У цю неділю, 22 вересня, біля пам’ятника Івану Франку відбудеться акція на підтримку усіх військово полонених захоплених Росією.

“Це людина, яку ми ще два тижні тому не уявляли учасником “26 Книжкового Форуму”. Це Олег Сенцов, він швидко погодився взяти участь у програмі форуму. Власне коли він голодував, основною умовою припинення голодування було звільнення не Сенцова, а всіх інших полонених. У неділю Сенцов у Львівській філармонії презентуватиме власну книжку, цього ж дня Олег візьме участь у благодійній акції на підтримку полонених”, – зазначили організатори “Книжкового Форуму”.

Заступник міського голови з розвитку у Львівській міській раді Андрій Москаленко, який також був присутній на бізнес-сніданку, зауважив, що це досить значна подія для Львова та України. Він сказав, що минулого року люди підтримували Олега Сенцова під Ратушею, а цьогоріч акція пройде за участі самого Сенцова.

Зустріч з організаторами Книжкового Форуму

Gepostet von 4studio am Mittwoch, 18. September 2019

Share.