«Білий Налив»: устриці, сидр та хот-доги по 29 гривень

У Львові є багато концептуальних, але дуже доступних за ціною закладів. Один з найбільш яскравих прикладів – «Білий Налив». Це – популярний 1 euro bar від Дмитра Борисова, який працює в різних містах України. У Львові наразі є 2 «Білих Наливи» –  на Гнатюка, 4 та на Вірменській, 13.

В чому особливість закладу?

По-перше, тут будь-який продукт коштує 29 гривень. Йдеться про яблучний сидр, свіжі устриці, настоянки, хот-доги та пироги з яблуком або з куркою. Хот-доги, до речі, існують в двох варіантах: класичний  (булочка, сосиска зі свинини та курки, карамелізована цибуля, яблучні чіпси та соуси) та «вега» (такі ж самі, але сосиску готують з сейтану).

По-друге, всі замовлення видають та готують дуже швидко. Чекати на замовлення доведеться максимум 3 хвилини.

По-третє, в закладі безліч «фішок», завдяки яким тут весело проводити час. Наприклад, тут наливають сидр з бочок з великою висоти, як і іспанських сидеріях – так він насичується киснем, і в ньому ще більше «бульбашок». Всі напої можна купити у пляшках або відразу взяти «авоську» с сидром та настоянками – для пікніка або в якості гостинця. В цілому, це місце – про внутрішню свободу, маленькі «гріхи», які собі можна дозволити та безліч веселощів.

До речі, 24 травня діє акція #мійпершийраз – для всіх, хто хоче наважитися спробувати устриці вперше. Всіх, хто замовить устрицю та зробить пост про те, як він її їсть, безкоштовно пригостять сидром. Крім того, серед учасників розіграють сертифікат на 50 устриць.

Адреси у Львові:
Академіка Гнатюка, 4
Вірменська, 13
https://www.facebook.com/Biliy.Nalyv/
https://www.instagram.com/biliy.nalyv/

*Партнерська публікація