5 кав’ярень Львова, куди треба йти по славнозвісну «львівську каву»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мабуть у багатьох людей Львів асоціюється з кавою. Чи то через рекламу, чи через її аромати на затишних вуличках міста, чи завдяки галичанину Кульчицькому Юрію-Францу, який привіз до Львова каву. Як і в інших туристичних міста, у Львові є безліч різних кав’ярень та ресторанів, але зазвичай вибір місцевих та туристів відрізняється, адже гостям міста хочеться цікавих незвичних концепцій, а мешканцям просто чогось смачного та ненадто людного. Пропонуємо підбірку закладів для любителів справжньої кави в особливій атмосфері.

BLACK HONEY

BLACK HONEY

BLACK HONEY

Нічого зайвого — ось що перше спадає на думку в цій кав’ярні третьої хвилі. А й справді, що ще треба кавоманам окрім запашної кави? Тут не розбігатимуться очі в пошуках «що ж обрати?», тут все чітко та лаконічно. В меню ви знайдете як стандартні види кави, так і альтернативи.

Ви не знайдете американо в запропонованому переліку, замість нього вам запропонують каліту, кемікс або ще щось незвичне. Любителів освіжати смакові рецептори потішить маленький краник з питною водою біля барної стійки, в якому ви самостійно можете налити собі води досхочу. Пахне тут щойно змеленою кавою, ненав’язлива музика і мінімалістичний дизайн сприяють щось творити, працювати, вчитись або просто абстрагуватись від міської метушні. «Black Honey» знаходиться недалеко від центру міста, на вул. Дорошенка. До речі, це в п’яти хвилинах від парку Костюшка, тобто ви можете взяти тут каву з собою і посидіти в центральному парку.

СВІТ КАВИ

СВІТ КАВИ

І туристи, і місцеві знають – саме тут готують дійсно смачну каву в різних інтерпретаціях. Підприємство «Світ Кави» розпочало свою діяльність ще в 2000 році відкривши свою першу крамницю, де можна було придбати та скуштувати каву. Трьох поверхова кав’ярня на пл. Катедральній заманить вас запахом кави та вправними баристами, які часто вдосконалюють свої вміння на різних конкурсах та чемпіонатах.

Світ Кави пропонує майже 30 сортів кави, лише свіжого обсмаження. На стінах висять картини місцевих (і не тільки) художників, часто можна зустріти мера міста або інших цікавих людей. Нагадаємо, що в сусідньому приміщенні є крамниця, де можна придбати каву різних сортів та просмажок, або ж різноманітні кавові аксесуари. До речі, тепер «Світ Кави » є і в Києві на вул. Ігорівська 12А.

КАФЕ №1

КАФЕ №1

Зовсім поруч, на тій самій площі Катедральній, розташоване невеличке кафе – Кафе №1. На відкритій терасі та всередині закладу панує затишок та романтика. Зручні меблі, бабусині скатертини й інші елементи декору влучно доповнюють інтер’єр. Каву тут готують у джезві, на піску. Такий вид заварювання кави ви знайдете далеко не всюди, адже це потребує не лише професійних вмінь, а й витримки. Окрім смачних напоїв, кельнери запропонують вам скуштувати страви галицької та європейської кухні. А ще, там є місце для поцілунків.

КАФЕ-МУЗЕЙ ФІКСАЖ

Кав’ярня-музей «Фіксаж

Тут можна не лише насолодитись 10-ма видами альтернативного приготування кави, а й роздивитись унікальну колекцію ретро фототехніки. Заклад відносно молодий, і не надто розповсюджений серед туристів, що безумовно тішить любителів спокійної атмосфери. Приємна музика, харизматичний бариста та цікаві історії зі світу фото не дадуть засумувати.

Для приготування кавових напоїв тут використовують суміш арабіки — бразилія сан рафаель коста ріка тарразу, ефіопія сідамо. Альтернави кави тут також практикують, тож варто спробувати і їх. Фіксаж розташований на вул. Князя Романа 6, що в 5-ти хвилинах він центральної Ратуші.

ДЗИҐА

ДЗИҐА

Це не просто кафе або галерея. «Дзиґу» легко можна назвати культовим місцем з різних причин. Там вже багато років збираються люди не байдужі до мистецтва, трапез та інтелектуальних розмов. Кава там різна — від звичного лате до ексклюзивної кави з цитрино, ромом та пресованим цукром. Додатком подають вафельну трубочку з передбаченням. У галереї сучасного мистецтва, яка є одним з проектів Дзиґи, постійно проходять виставки чогось цікавого, тож завжди знайдуться теми для розмов. Тому там часто почуваєшся як у вулику, особливо ввечері. Ви можете знайти його на вулиці Вірменській 35.

Автор: Marta Kozytska
Джерело: bit.ua