Зупинку «Куліша» біля ТЦ «Форум» перенесено на проспект Чорновола

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, зупинку «Куліша» біля ТЦ «Форум» перенесено на старе місце на проспект Чорновола, 41.

«Зупинку громадського транспорту „Куліша“, перенесено на старе місце — за кут, за адресою пр. Чорновола, 41», — повідомили в управлінні транспорту.

Колишня зупинка була перенесена у зв’язку з будівництвом офісного приміщення на проспекті.

«На місці старої зупинки у 2016 році на пр. Чорновола розпочали будівництво офісних приміщень, тому комісія з безпеки дорожнього руху на час будівництва перенесла зупинку на перехрестя», – Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Минулого року будівництво закінчилося, офіси вже запрацювали. Так, комісія вирішила повернути зупинку на її попереднє місце, оскільки на поворотах заборонено встановлювати зупинки.

«Вона не відповідала державним будівельним нормам, там не поміщалися всі автобуси. Також весною на тому місці трапилося ДТП, коли водій в’їхав в зупинку», – додав Орест Олеськів. Тоді водій «БМВ» наїхав на 24-річну львів’янку.

Нагадаємо, що рішення про перенесення зупинки ухвалили на Міській комісії з безпеки дорожнього руху 24 листопада 2016 року. Тоді забудовник мав вирівняти посадковий майданчик на повороті та підняти його до відповідної висоти, а також облаштувати сферичні бордюри, чого не зробив. Водночас забудовник збудував офіс і почав облаштовувати паркомісця на місці, де мала бути зупинка, і останнім часом там паркувались автомобілі.

30 липня цього року міська комісія з безпеки дорожнього руху знову перенесла зупинку громадського транспорту з повороту на Куліша на проспект Чорновола, 41. А ПП «Льодовик», що збудувало там бізнес-центр та облаштувало паркомісця, сyдиться з міськрадою.

Share.