Вівторок, 29 Листопада

ЗСУ ліквідували замкомандувача Чорноморського флоту росії з військово-політичної роботи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЗСУ ліквідували заступника командувача Чорноморського флоту рф з військово-політичної роботи, капітана 1 рангу Андрія Палія.

Про це повідомляють Сухопутні війська ЗСУ України. Цю інформацію підвередили й пропагандистські російські ЗМІ.

Спочатку інформацію підтвердив у своєму блозі 19 березня його знайомий, президент консалтингової групи «Сприяння», Костянтин Царенко.

Ліквідовано Палія було під Маріуполем. За яких обставин загинув закомандувач флотом, не повідомляється. Звання “капітан першого рангу” відповідає “сухопутному” полковнику.

Як уточнює Reform.by , Палій був замкомандувачем Чорноморським флотом з військово-політичної роботи.

Про нього відомо, що він був родом з Києва, навчався у школі у Північноморську Мурманської області, 1992 року закінчив Київське ВВМПУ (вище військово-морське політичне училище) за спеціальністю “соціальний психолог, педагог”. Мав українське громадянство.

Після випуску лейтенанта Палія було призначено заступником командира 4-ї роти 2-го полку з виховної роботи Національної гвардії України в Києві, але вже в березні 1993 року у зв’язку з відмовою приймати українську військову присягу вибув на Північний флот РФ. У серпні-вересні 2008 року брав участь у війні росії на території Грузії (рф тоді блокувала грузинські порти, як зараз українські), також був учасником російської кампанії в Сирії.

До слова, 18 березня внаслідок удару ЗСУ по аеродрому в Чорнобаївці було ліквідовано командувача 8-ї армії Південного військового округу РФ генерал-лейтенанта Андрія Мордвічова.

Раніше повідомлялося про загибель генерал-майора Олега Мітяєва, генерал-майора 29-ї загальновійськової армії Андрія Колесникова, начальника штабу 41-ї загальновійськової армії росії генерал-майора Віталія Герасимова, генерал-майора Андрія Суховецького, генерал-майора Магомеда Тушаєва.