Вівторок, 7 Лютого

ЗСУ ліквідували ще одного полковника окупантів, командира танкового полку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні ліквідували полковника російської армії Олександра Беспалова. Він був командиром 59-го гвардійського танкового полку.

Інформацію про його смерть поширили самі ж росіяни у п’ятницю, 8 квітня. У спільноті “Подслушано Новогорный” у забороненій в Україні соціальній мережі “ВКонтактє” з’явився запис про прощання з Беспаловим.

Його поховали 8 квітня у російському місті Озерськ. Цю інформацію, як повідомляється, підтвердили й у військкоматі.

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан на своєму каналі Telegram також повідомив про загибель полковника путінської армії. Він опублікував документи окупанта.

“Командир 59-го гвардійського танкового Люблінського двічі Червонопрапорного, орденів Суворова та Кутузова полку – полковник Олександр Беспалов не вчив топографію. Заблукав на “навчаннях”, але вже правильно повернувся додому”, – написав Штефан.

Зазначимо, що російська армія щодня втрачає ресурси, необхідні для ведення бойових дій проти України. Українські захисники активно знищують техніку та особовий склад армії супротивника. Станом на ранок 9 квітня втрати особового складу рф склали 19 100 осіб, також було знищено 705 танків, 1895 бойових броньованих машин, 335 артилерійських систем та іншу техніку окупантів.