Вівторок, 5 Березня

Зі Львова на передову передали шпиталь мобільної хірургії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зі Львова на передову передали шпиталь мобільної хірургії. У ньому медики зможуть виконувати складні хірургічні втручання у місцях безпосередньої близькості до бойових дій. Він може працювати без підключення до живлення 3-4 дні. Шпиталь Міністерству оборони України передав Благодійний Фонд імені Бориса Возницького.

У пересувному шпиталі надаватимуть допомогу пораненим одразу з поля бою, пише Суспільне.

“В цьому комплексі буде проводитись сортування поранених, тобто легкі, важкі, середні і проведення оперативних втручань з подальшою евакуацією на наступні етапи медичної евакуації”, — каже військовий хірург Валентин Зіньківський.

Шпиталь облаштований: апаратом ШВЛ, кисневим концентратором, електрохірургічним апаратом та іншим необхідним для проведення операцій обладнанням.

“Для лікарів він несе велику цінність, тому що це готова операційна, це додаткова операційна, яка може стати біля буль-якої лікарні, в будь-якому місці і надавати допомогу, і рятувати життя нашим хлопцям, які захищають нашу державу”, — каже командир військового мобільного госпіталю Володимир.

У шпиталі є оглядова, операційна, лабораторія та душова.

“Ми утеплили його, додали два генератори. Вартість його приблизно 110 тисяч доларів. Половина вартості — це медичне обладнання, друга половина — переобладнання”, — каже головний менеджер проєкту Сергій Нечитайленко.

За словами командира військового мобільного госпіталю Володимира, у зоні виконання бойових завдань пересувний шпиталь запрацює найближчим часом.