У Львові зведуть новий житловий мікрорайон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління архітектури та урбаністики ЛМР замовило розробку детального плану території (ДПТ) у районі вул. Тракт Глинянський. На ділянці заплановане зведення житлових будинків, освітніх закладів та садиб. Про це йдеться в пояснювальній записці ДПТ, передає Zaxid.net.

Згідно з кадастровою картою, земельна ділянка, де передбачене будівництво, перебуває у оренді ТзОВ «Провесінь-Агроінвест». ДПТ передбачає будівництво кількох десятків багатоповерхівок (6-9 поверхів), 4-поверхової школи приблизно для 750 учнів та дитсадку для 200 дітей. Поблизу школи та садка облаштують також стадіон. У багатоповерхівках буде приблизно 1300 квартир, де зможуть жити 3,8 тис. людей.

Земельна ділянка, де заплановано будівництво

На території ділянки також передбачено розміщення аптек та медичних закладів, магазинів, виділено площу для парковок. Реалізувати проект планують за 10 років.

Проектний план майбутньої забудови

На території також заплановано будівництво внутрішньоквартальних проїздів та облаштування зупинки громадського транспорту на вул. Тракт Глинянський.

У середу, 14 березня, о 18:00 у Великій сесійній залі міської ради відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Пропозиції щодо проекту можна подавати до 26 березня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР