Понеділок, 27 Червня

Журналістка hromadske Вікторія Рощина ймовірно перебуває в полоні в російських окупантів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Журналістка hromadske Вікторія Рощина знімала відео та писала статті з гарячих точок на сході й півдні України усі дні російсько-української війни. 11 березня на сайті Громадське опублікували статтю, у якій вона розповідає про те, як живе тимчасово окупований Енергодар

У ці дні журналістка готувала матеріали про воєнні дії в Запорізькій та Донецькій областях. Вона планувала поїхати аж до Маріуполя, аби розповісти про те, що насправді відбувається у місті, яке понад два тижні щодня обстрілюють російські війська.

«11 березня ввечері Вікторія Рощина, ймовірно, була в дорозі із Запоріжжя в Маріуполь і мала поганий зв’язок, тому ми майже не змогли говорити телефоном. Відомо було тільки те, що з Енергодара на той час вона вже виїхала.

12 березня ми не змогли вийти з Вікторією на зв’язок. Як нам стало відомо від свідків, яких ми не можемо називати з міркувань безпеки, на той момент журналістка перебувала в тимчасово окупованому Бердянську.

16 березня ми дізналися, що напередодні (ймовірно 15 березня) Вікторію Рощину затримала ФСБ рф. Нині про її місцеперебування нічого невідомо.

Дві доби ми докладали всіх зусиль, аби звільнити журналістку в непублічний спосіб. Але це виявилось безрезультатним. Тому закликаємо українську та міжнародну спільноту долучитись інформаційно та діями до звільнення журналістки hromadske Вікторії Рощиної».

Share.