Субота, 26 Листопада

“Жодна не дозволила мені плакати”: Маша Єфросиніна у Львові зустрілася з біженками

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Телеведуча Маша Єфросиніна після початку війни в Україні перебувала в Києві, а згодом переїхала у Львів. 8 березня вона зустрілася з жінками, які вимушені були покинути домівки через воєнні дії.

Про це ідеться в інстаграмі Маші Єфросиніної.

Через війну десятки тисяч жінок разом із дітьми були змушені покинути Харків, Суми, Київ та інші міста, куди вдерлися російські окупанти. Багато біженок зараз живуть у Львові. У місті облаштували притулки, де вони можуть жити певний час.

Перші дні війни ведуча була в Києві. Потім вона вирішила тимчасово переїхати до Львова, щоб вберегти дітей. 8 березня Маша побувала в притулках, де поспілкувалася з українськими жінками. Вони вражають увесь світ своєю відвагою, мужністю, силою волі та оптимізмом. У деяких переселенців вже немає домівок, однак вони не перестають вірити в перемогу України.

“Не можу й не хочу записувати сьогодні звернення з приводу восьмого березня. Наші неймовірно сильні жінки заслуговують на зізнання у любові та захопленні щодня. Особливо в ці пекельні часи. Сьогодні обійнялася у прихистках Львову з десятками киянок, дніпрянок, харків’янок. Жодна не дозволяла мені плакати! Кажуть: “Ми переможемо”, хоча в деяких вже навіть домівок немає”, – поділилася Єфросиніна.