П’ятниця, 24 Березня

Зеленський відкинув тезу про спільне історичне коріння з рф: “Яка ви Русь, ви – орда”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський вперше відкинув тезу про спільне “історичне коріння”, яку часто повторюють російські пропагандисти та президент росії.

Зеленський вважає, що російські загарбники не мають нічого спільного з Київською Русю – вони орда.

Президент нагадав, що 8 року тому росіяни захопили Крим і перетворили його на одну велику військову базу. Вони зробили Чорне та Азовське моря одними з найбільш небезпечних на планеті.

“Вони розпочали страшну, безмежно цинічну війну на Донбасі, вони вбивали наших людей впродовж восьми років. 14 тисяч загиблих за цей час, але світ не відповів і саме тому вони вирішили, що можуть дозволити собі ще й повномасштабну війну”, – зазначив Володимир Зеленський.

Зеленський розповів, що 24 лютого світ не був впевнений, що українці вистоять. Однак сміливість нашого народу недооцінили. Він подякував усім, хто підтримав нашу державу та одразу запитав, чим допомогти, а також, хто став з нами спина до спини й допоміг отримати те, що необхідно для оборони.

“Всі співчували. Багато хто радив полишити країну. Радили фактично здатись”, – зізнався глава держави.

За словами Зеленського, ці 50 днів показали йому по-іншому багатьох світових лідерів. Глава держави побачив велику щедрість тих, хто й сам небагатий, а також – рішучість тих, кого не сприймали серйозно.

“Побачив політиків, які поводилися так, ніби в них немає жодної влади. І побачив не політиків, які зробили за ці 50 днів більше, ніж деякі державні діячі, які претендували на лідерство”, – підсумував президент.