Середа, 29 Листопада

Зеленський увійшов до списку 50 найвпливовіших людей світу за версією Bloomberg

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У публікації захоплюються президентом, який вже десять місяців очолює опір російській агресії.

Український президент Володимир Зеленський увійшов до списку 50 найвпливовіших людей світу 2022-го за версією агентства Bloomberg.

Про це повідомляється на сайті американського агентства, пише ТСН.

У публікації наголошують, що протягом десяти місяців Зеленський очолює опір проти вторгнення агресорки Росії. Зокрема, протягом цього часу ЗСУ вдалося витіснили російські війська з району Києва та повернути єдиний захоплений обласний центр – Херсон, зауважують автори.

Згадують також відмову глави держави від пропозиції США допомогти йому втекти на початку війни. Автори матеріалу також висловили захоплення нічними зверненнями президента у соціальних мережах, “у яких він переконує українців, що вони переможуть”.

“Зеленський, який здобув популярність як актор, зігравши випадкового президента в популярному телешоу, застосував свої таланти артиста, щоб виступати перед парламентами по всьому світу та заручатися підтримкою боротьби своєї нації. Це спрацювало”, – йдеться у публікації.

У статті зазначається, що війна ще далека від завершення. “Президент Росії Володимир Путін натякнув, що може вдатися до ядерної зброї, щоб спробувати змусити Україну і Захід укласти угоду, яка дозволить йому зберегти частину своїх здобутків. Очікується, що повоєнне відновлення зруйнованої економіки України коштуватиме понад 340 мільярдів доларів”, – пише агентство.