Середа, 29 Листопада

Зеленський подякував львів’янам за увагу та підтримку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після зустрічі у Львові Президента України Володимира Зеленського з главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттереш, яка тривала сьогодні упродовж дня, глава держави подякував львів’янам за велику увагу та підтримку, пише Твоє Місто.

«Хочу подувати Львову, усім львів’янам за увагу, затишок, емоційну підтримку, яка відчувалася протягом дня», – сказав Володимир Зеленський, перебуваючи у Палаці Потоцьких.

Президент у відеозверненні зазначив, що відвідав хоробрих і сильних захисників, які відновлюються після поранень у шпиталі та подякував лікарям, які роблять все, щоб якнайшвидше відновити здоров’я наших воїнів.

За словами Володимира Зеленського, він був радий бачити хлопців і дівчат, які навчаються в Національній Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Було приємно почути, що є все більше охочих стати офіцером української армії.

Також президент сьогодні вручив нагороди найкращим воїнам, а під час спеціальної церемонії на Марсовому полі, що на Личаківському кладовищі, вшанував пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський перебуває у Львові з робочим візитом. Тут він проводить зустріч з главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттереш, який приїхав вчора, 17 серпня.