П’ятниця, 2 Грудня

Зеленський підписав указ про єдине мовлення на всіх каналах. У Порошенка обурюються

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України “Щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану”, пише Українська правда.

Згідно з указом президента, в умовах воєнного стану забезпечується об’єднання усіх загальнонаціональних телеканалів на єдиній інформаційній платформі стратегічної комунікації – цілодобовому марафоні “Єдині новини #UАразом”.

У свою чергу, депутат фракції “ЄС” Микола Княжицький розкритикував такий указ президента, заявивши, що це рішення є незаконним.

“В ефірі мають право мовити лише “Інтер”, Плюси, “Україна” і ICTV,  які роблять спільний марафон.

Вороги у владі штовхають президента не на боротьбу з Росією 24, яку включили у Мелітополі, а на боротьбу з українськими патріотичними каналами, які на відміну від “Інтера”, не підтримували ОПЗЖ і не прославляли агресора. Це незаконно і несправедливо”.

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк в розмові з УП запевнив, що указ президента не передбачає закриття будь-яких телеканалів.

“Мова йде тільки про необхідність підключення до єдиного загальнонаціонального телемарафону – повністю або частково. Але в каналів є певна творча свобода. Інша річ, що під час повноцінної війни має бути більш-менш єдина інформаційна політика в телепросторі”.