Вівторок, 27 Вересня

Зеленського просять заборонити роздавати повістки на вулиці та блокпостах

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На сайті Президента України зареєстровано петицію з проханням заборонити на законодавчому рівні видавати повістки на вулиці та в інших громадських місцях.

Згідно з інформацією, петиція набрала майже 7 тисяч голосів із необхідних 25 тисяч для розгляду (залишилося 79 днів для збору підписів).

Автор петиції просить президента заборонити видачу повісток поза військкоматами, мобілізувати насамперед охочих, а також оприлюднити та оновлювати інформацію про хвилі мобілізації.

«Зараз же багато бажаючих людей, які моралізовані, які мають бойовий досвід, але не можуть вступити на службу, бо багато де набрали людей саме на вулицях, які не мають досвіду та/або достатнього бажання воювати, що робить оборонний потенціал менше … Також все частіше чути про випадки, коли людей забирали прямо з черг до АЗС, що також не дуже законно», – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, чоловіки віком від 18 до 60 років можуть отримати повістку на блокпостах, у парках, кафе, ресторанах та інших громадських місцях. Перед врученням повістки звіряються облікові дані та скеровують особу в РТЦК та СП за місцем реєстрації.

Share.