Зеленський заплатить штраф за посиденьки у кафе під час карантину, “якщо він щось порушив”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Президент України Володимир Зеленський відповів, що готовий заплатити штраф, якщо його дії визнають порушенням правил карантину. Так він відповів на запитання журналістки під час робочого візиту на Хмельниччину.

Напередодні у соцмережах кепкували з фотографії, на якій президент п’є каву в одному з закладів Хмельницького в оточенні чиновників. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко був присутній при цьому. Усі присутні були без захисних масок чи респіраторів.

До слова, заклади харчування можуть обслуговувати клієнтів у залах лише з 5 червня, а доти видають каву з собою чи працюють на відкритому повітрі.

“Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив… Мені сказали, запросили, я зайшов – усе там перевірили”, – мовив президент.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко виправдовує порушення карантину президентом Володимиром Зеленським і його оточенням під час відвідин кав’ярні в центрі Хмельницького.

“Ми вчора йшли по вулиці, хотіли взяти кави з собою. Ресторатори, як і інший бізнес, хочуть відкритися раніше, – вони звернулися до нас: дивіться, ми вже готові виконувати ваші норма. Ми просто зайшли перевірити. Було все дотримано так, як прописано в наших нормах. Я сидів подалі, контролював.

Подивилися, чи все буде працювати, оскільки ми всі переживаємо: динаміка захворюваності в нас не зменшується, вона стабільна. Тому переживає президент, переживаю я… Не розглядайте це як порушення карантину, а подивіться як на інспекцію як будуть працювати заклади буквально вже з завтрашнього дня”.

Нагадаємо, разом із президентом за столом в кафе були глава Офісу президента Андрій Єрмак, мер Хмельницького Олександр Симчишин, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, а головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко дивиться на цю компанію здалеку. Ба більше, усі вони були без масок.

Водночас, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сказав, що поліція розгляне питання про можливе покарання для президента.

Share.