Четвер, 29 Вересня

Збірна України завоювала 51 медаль Європейських ігор у Мінську і посіла третє місце в командному заліку

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українська збірна завоювала 51 медаль на II Європейських ігор, що проходили у Мінську.

Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook, – передає Громадське.

«Україна — третя в медальному заліку II Європейських ігор серед 50 країн-учасниць! Ми стали свідками найкращого за всю історію виступу нашої збірної на Європейських іграх!», — зазначив Жданов.

Він нагадав, що у 2015 році на І Європейських іграх у Баку українці завоювали 46 нагород: 8 золотих, 14 срібних, 24 бронзові. Україна була на 8-му місці за кількістю медалей найвищого гатунку, додав міністр.

«І ось Україна вже на третьому місці II Європейських ігор в Мінську. 51 медаль: феноменальні 16 золотих, а ще 17 срібних, 18 бронзових. Чудовий переможний результат, який є найкращою оцінкою нашої роботи за ці 5 років. Цей результат спростовує всі міфи і брехню про те, що український спорт вищих досягнень занепадає, а нашу державу нібито покидають сотні найкращих спортсменів», — наголосив Жданов.

У складі збірної України — 198 спортсменів. За перше місце на іграх спортсмен отримає 50 тисяч грн, за друге — 40 тисяч грн, за третє — 25 тисяч грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них.

Share.