Субота, 20 Квітня

Збірна України у Львові перемогла Швейцарію у Лізі націй

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на стадіоні “Арена Львів” збірна України обіграла Швейцарію з рахунком 2:1 в 1 турі Ліги націй.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У сьогоднішньому матчі в складі збірної України дебютували двоє захисників. Мова йде про Богдана Михайличенка і Олександра Тимчика. Для обидвох футболістів дебют видався вдалим.

На 14-й хвилині правий захисник Тимчик віддав результативну передачу на Андрія Ярмоленка, а на 68-й хвилині лівий оборонець Михайличенко нагородив гольовим пасом Олександра Зінченка.

За швейцарців сьогодні забив форвард Харіс Сеферовіч. 28-річний нападник “Бенфіки” відзначився на 41-й хвилині матчу.

Після 1-го туру Україна посідає перше місце у групі A4. У паралельному матчі національна команда Німеччини зіграла внічию проти Іспанії (1:1), тепер ці команди ділять 2-3 місце. Швейцарці йдуть четвертими.

Наступний матч команда Андрія Шевченка проведе проти Іспанії. Зустріч відбудеться 6 вересня на Апеннінському півострові

Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 – Сеферовіч, 41