Понеділок, 21 Червня

У Львові на маршрут випускають 10 нових тролейбусів «Електрон»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 6 жовтня, «Львівелектротранс» планує випустити на маршрут 10 нових низькопідлогових тролейбусів «Електрон», які ще торік закупили за кошти ЄБРР. Підсилити планують чотири найбільш насичені маршрути.

Про це у коментарі Тvoemisto.tv розповів директор «Львівелектротрансу» Андрій Свищо.

«Ще 10 нових тролейбусів пройшли державну реєстрацію, їх застрахували, завтра (6 жовтня – ред) плануємо випускати на тролейбусні маршрути №22, 33, 25, 29», – каже він.

Тролейбуси місто мало отримати ще торік, однак доставку затримали через карантин.

«Через карантин виробник не міг отримати імпортні комплектуючі. У грудні ми отримали перші десять тролейбусів, потім в лютому і в березні. Нині 40 машин вже курсує по Львову», – пояснює директор ЛКП «Львівелектротранс».

Він додає, що нові низькопідлогові тролейбуси обладнані сучасними системами керування, системами кондиціювання, опалення. Окрім системи GPS-трекінгу, є ще й система підрахунку пасажиропотоку. Вони пристосовані для комфортного пересування маломобільного населення. Вартість одного – 211 тисяч євро.

Нагадаємо, тендер на тролейбуси провели у листопаді 2018 року. Йдеться про 17 мільйонів євро від ЄБРР, з яких 15 млн – кредит, і 2 млн – грант. Крім закупівлі нових тролейбусів, за ці кошти мають реконструювати тролейбусні мережі та відремонтувати трамвайне депо на Промисловій і тролейбусне депо на Тролейбусній.

Крім цього, у наступні два роки Львів візьме кредит на 100 тролейбусів із автономним ходом, а також спільно із приватними перевізниками планує купити 250 електробусів.

Share.