П’ятниця, 23 Квітня

Завтра до Львова з робочим візитом приїде прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 25 вересня, до Львова з робочим візитом приїде прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Точний план приїзду посадовця наразі не розголошують.

У прес-службі національного університету «Львівська політехніка» Tvoemisto.tv повідомили, що Денис Шмигаль відвідає їхній навчальний заклад та візьме участь в урочистому представленні двох унікальних реконструйованих пам’яток – Актової зали та зали Юліана Захарієвича.

При цьому, підхід до журналістів прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля не планується.

Як ідеться на сайті вишу, зали стануть місцем, де проходитимуть найзначиміші для університету та міста заходи. Вони будуть також осередком формування середовища, яке об’єднуватиме всіх, хто вболіває за розвиток сучасної вищої освіти.

Упродовж кількох років у Львівській політехніці, з ініціативи ректора Юрія Бобала, реставрували дві найкрасивіші зали головного корпусу – відому за різними подіями Актову залу, а також читальну залу старої бібліотеки, яка тепер носитиме ім’я її творця — першого ректора університету Юліана Захарієвича.

Нагадаємо, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав президент Володимир Зеленський. Вранці він побував на Яворівському полігоні, де стартували військові навчання «Репід Трайдент-2020», опісля – SoftServe. Згодом в Митрополичих садах Володимир Зеленський представив свою команду на місцевих виборах та стратегію розвитку Львівщини.

Share.