Понеділок, 8 Серпня

Завідувач лабораторії, який виготовляв наpкoтик в університеті ветмедицини, знову працює

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Завідувач лабораторії Львівського Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького Олександр Зайцев, якого підозрюють у виготовленні мeтaдoну, вийшов на роботу.

Минулого тижня він, згідно із рішенням суду, вийшов під заставу, повідомляє Високий Замок.

У коментарі «ВЗ» повідомили, що чоловіка не можуть звільнити з роботи, бо наразі його вина не доведена і де-юре він має право працювати.

Нагадаємо, 31 серпня у Львові викрили групу осіб, які організували у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького нapколабораторію.

Виробництвом мeтaдону займався завідувач лабораторії,  його збували через відомий кальян-бар «Хаббл Баббл». Загалом затримали чотирьох підозрюваних.

Група осіб виготовляла метадон і збувала його поштою по всій Львівській області.

«За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небeзпeчного нapкoтику «мeтaдон». Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн. Збувався «товар» через спеціально створений інтернет-магазин. Фігуранти надсилали нapкотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки», — написала Ірина Діденко.

Цинізм місцевих ділків вражає. Викрили групу осіб, які організували у львівському НАВЧАЛЬНОМУ закладі не що інше, як… НАРКОЛАБОРАТОРІЮ! За версією слідства, ідеться про 4 львів’ян:✔ організатора – співвласника львівського кальян-бару ✔ завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв наркотичний засіб) ✔ працівника кальян-бару (співорганізатор, адміністратор сайту) ✔працівника кальян-бару (фасувальник і розповсюджувач).Об'єми досить масштабні. За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику «метадон». Це при тому, що доза 1 грама на "чорному ринку" сягає від 600 грн. Лабораторія з виготовлення "метадону" задокументована вперше. Нагадаю, "метадон" напівсинтетичний наркотичний засіб, що заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Самі ділки його НЕ вживають. Збувався «товар» через спеціально створений Інтернет-магазин. Фігуранти надсилали наркотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки. Наразі задокументовано виготовлення для збуту «метадону», вагою майже 3 кг та «ціною» понад 1 800 000 грн. Сьогодні їх затримано при реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 000 грн. Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їх покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам. Наразі готуємо підозри з попередньою правовою кваліфікацією ч.3 ст.307, ч.3 ст.311, ч.2 ст.317 КК України та клопотання про обрання запобіжних заходів.Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за матеріалами та оперативним супроводом УСР в області Роман Рибіцький.

Gepostet von Iryna Didenko am Montag, 31. August 2020

У прокуратурі повідомили, що затримали чотирьох львів’ян: організатора – співвласника львівського кальян-бару, завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв нapкотичний засіб), працівника кальян-бару, який адміністрував сайт, та ще одного працівника кальян-бару, що фасував і розповсюджував нapкотик.

За інформацією слідства, задокументовано виготовлення майже 3 кг мeтaдону ціною понад 1,8 млн грн. Їх затримали 31 серпня під час реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 тис. грн.

Правоохоронці наголошують, що лабораторію з виготовлення мeтaдону у Львові задокументовали вперше. Це напівсинтетичний нaркoтик, заборонений у всіх країнах через високу смepтність.

Виробники його не вживали, але розповсюджували по усій Львівщині серед нapкозалежних. Партії для продажу зазвичай були малі – від одного до кількох грамів.

Share.